بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی

مشاوره نقره‌ای

تماس با کارشناسان بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی
01

رزرو جلسه تخصصی

02

ارائه راه‌حل‌ها و پیشنهادات

03

عدم دریافت کتبی راه‌حل‌ها

04

توانایی پیگیری پرونده

برخی از افراد می‌توانند از پسِ کارهای خود به‌تنهایی برآیند. این افراد زمانی که با مشکلات حقوقی برخورد می‌کنند، مدام در گوگل سرچ می‌کنند و به دنبال راه حل برای مشکلِ خود هستند. این افراد همان‌هایی هستند که اگر یک اشاره را بگیرند، تا تهِ راه را پیدا می‌کنند. ما مشاوره نقره‌ای را برای افراد با چنین ویژگی‌هایی ایجاد کرده‌ایم.

مشکلات حقوقی از آن دست مسائلی هستند که شاید به‌راحتی نتوانید در گوگل به راه حل درست و کارآمدی برسید. شاید اگر به‌تنهایی، این کار را انجام دهید، مدام باید آزمون و خطا داشته باشید تا به راهِ حل اصلی دست پیدا کنید.

در این شرایط، قطعا وقت و انرژی زیادی باید صرف کنید. حالا آیا بشود یا نشود!

ما در مشاوره نقره‌ای، گرهِ اصلیِ مساله شما را باز می‌کنیم تا به‌راحتی بتوانید بقیه مسیر را طی کنید. مراحلِ مشاوره نقره‌ای را با هم مرور کنیم:

مرحله 1

طی تماس با کارشناسان بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی، جلسه‌ای برای شما تعیین می‌شود. در این جلسه، شما و یکی از وکلای متخصصِ ما حضور پیدا خواهند کرد.

مرحله 2

شما به‌صورت کامل، مساله حقوقی‌تان را شرح خواهید داد. از اینجاست که کارِ مشاوره نقره‌ای شروع می‌شود. تمامی مواد قانونی و راه حل‌های ممکن برای حل مساله شما توسط وکیل مطرح می‌شود.

ما در مشاوره نقره‌ای، چه می‌کنیم؟

مرحله 3

در واقع تمامی سرنخ‌ها را در این جلسه پیدا خواهید کرد. تفاوتِ مشاوره طلایی و نقره‌ای در این است که ما به‌طور مبسوط، مراحل پیشرفت دعوای شما را با تمامی راه حل‌ها می‌نویسیم و به‌صورت کتبی در اختیارتان قرار می‌دهیم. اما در مشاوره نقره‌ای، این گزارش کتبی برای شما نوشته نمی‌شود.

مرحله 4

شما با توجه به توانمندی‌های خود می‌توانید از این راه حل‌ها در دادگاه به نفعِ خود استفاده کنید. ریز به ریز راه حل‌ها برایتان توضیح داده می‌شود. در طی جلسه به تمام سوالات شما پاسخ داده می‌شود.

پس از جلسه، شما با ذهنی باز نسبت به پرونده‌تان با ما خداحافظی خواهید کرد.

این روش پس از جلسات متعدد با وکلای بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی ایجاد شد. ما از روان‌شناسی شخصیت در این روش کمک گرفتیم. برخی از شخصیت‌ها نیازی به دریافت راهنمایی‌هایی با جزئیات بیشتر ندارند و کافی است تا با یک سرنخ، مسائل خود را حل کنند. ما این روش را پس از آزمون و خطاهای زیاد، پرورش داده و به این مرحله رسانده‌ایم. اگر شما نیز جزء افرادِ جسور و کنجکاو هستید، طعمِ مشاوره نقره‌ای را از دست ندهید.

برای رزرو مشاوره نقره‌ای از طریق راه‌های ارتباطی زیر در خدمت شماییم:

  • شماره‌های 3812-2620-021 یا 3813-2620-021
  • تکمیلِ فرمِ زیر

0
No products in the cart.
× پشتیبانی