بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی

مشاوره طلایی

تماس با کارشناسان بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی
01

رزرو جلسه تخصصی

02

ارائه راه‌حل‌ها و پیشنهادات

03

دریافت کتبی راه‌حل‌ها

04

توانایی پیگیری پرونده به‌تنهایی

فرض کنید به یک مشکل حقوقی برخورد کرده‌اید. قطعا دچار استرس و نگرانی خواهید شد و هیجاناتِ غالب باعث می‌شود تا نتوانید مثل همیشه به‌درستی تصمیم بگیرید.

 در این شرایط، هر اقدامِ نادرستی که انجام دهید، ممکن است تبعات خوبی نداشته باشد. ما برای اولین بار در ایران، نوع ویژه‌ای از مشاوره را برای شما ایجاد کرده‌ایم که با مشاوره‌های سنتی متفاوت است.

حالا چطور؟ مشاوره‌های سنتی در دفاتر به روش سنتی انجام می‌شوند که در این روشِ سنتی، وکیل معمولا صرفا شنونده است و در پایانِ جلسه، دو طرف در خصوصِ اعلامِ وکالتِ وکیل در پرونده موکل صحبت می‌کنند و معمولا مراجعه‌کننده (موکل) متوجه نمی‌شود که چقدر در دعوا امکانِ پیروزی وجود دارد یا این که چه دفاعی و بنا بر چه مواد قانونی باید از او دفاع شود. اما ما برای رفعِ این عیبِ بزرگِ مشاوره حقوقی، ویژگی‌های منحصربه‌فردی از جمله نظریه پیشرفت دعوا را برای شما در نظر گرفته‌ایم و نام آن را مشاوره طلایی نامیده‌ایم. مراحلِ مشاوره طلایی را با هم مرور کنیم:

مرحله 1

پس از تماس با کارشناسانِ ما، یک جلسه تخصصی برای شما هماهنگ می‌شود. در این جلسه، شما و وکیل متخصصِ بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی حضور پیدا خواهید کرد.

مرحله 2

مشکل حقوقی‌تان را برای ما شرح خواهید داد. وکیل متخصص تمام راه‌حل‌ها و پیشنهادات را برای شما به‌صورت ساده‌سازی‌شده توضیح خواهد داد.

ما در مشاوره طلایی، چه می‌کنیم؟

مرحله 3

به تمام سوالات شما پاسخ داده خواهد شد. مشاوره‌های سنتی، تا این جای کار را ممکن است انجام ‌دهند (می‌گوییم ممکن! چون گاهی همین کار را نیز انجام نمی‌دهند). تفاوتِ ما از این مرحله به بعد است که طلایی‌ست!

مرحله 4

پس از جلسه، وکیلِ متخصص، تمام راه‌حل‌های قانونی را تحت عنوان نظریه پیشرفتِ دعوا به‌صورت پرینت‌شده آماده می‌کند تا در اختیارتان قرار دهیم. بند به بندِ موارد برای شما توضیح داده می‌شود و هیچ ابهامی وجود نخواهد داشت.

در ادامه روند، حتی اگر قصد نداشتید که با یک وکیل مشورت کنید، شما با این فایل می‌توانید به‌تنهایی روند پرونده خودتان را پیگیری کنید.

الگوریتمِ این روش براساس تجربه 5 ساله نوشته شده و کاملا با استراتژی مشخص می‌توانید به‌راحتی تمام مراحل پرونده‌تان را پیگیری کنید. این روش تا کنون توسط هیچ وکیلی اجرایی نشده است. ما در بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی، بارها این روش را مرور کرده‌ایم تا به الگوریتمِ متفاوتی در این زمینه دست پیدا کنیم. برای رزرو مشاوره طلایی می‌توانید از طریق دو روش اقدام کنید:

  • شماره‌های 3812-2620-021 یا 3813-2620-021
  • تکمیلِ فرمِ زیر

0
No products in the cart.
× پشتیبانی