بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی

قوانین وب سایت

1. بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی متشکل از جمعی از وکلای توانمند دادگستری با سرپرستی وکیل مجید علیمردانی است که به‌طور اختصاصی در دعاوی قضایی مرتبط با املاک و مستغلات، وکالت می‌نمایند این بنیاد شخصیت حقوقی مستقلی از اعضای خود ندارد.

2. این بنیاد حقوقی تلاش نموده است که در راستای بهبود عملکرد و آرامش بخشی به موکلین از جدیدترین فن‌آوری‌های روز بهره ببرد و در این مسیر با همکاری بخش "داده‌ورزی"بنیاد حقوقی علیمردانی و در راستای تسهیل ارتباط با موکلین و وکلای همکار سامانه‌ها و پرتال‌های ویژه‌ای طراحی و در نظر گرفته است تا موکلین اطلاع دقیق و کافی از پرونده قضایی خود داشته باشند و از سویی بتوانند در هرلحظه از شبانه‌روز مدارک خود را برای همکاران بنیاد ارسال نمایند.

3. از دیگر امکانات مجموعه می‌توان به مشاوره آنلاین و برخط به‌موجب سامانه‌های اختصاصی ویژه بنیاد مانند سیوا اشاره نمود که رزرو نوبت را به‌طور آنلاین امکان‌پذیر نموده و افزون بر امکان مشاوره حقوقی به‌طور حضوری، موکلین ارجمند می‌تواند در اقصی نقاط جهان با وکلای مجموعه به‌طور آنلاین و محرمانه در ارتباط باشند و مدارک خود را از طریق سامانه‌های اختصاصی ارسال نمایند هزینه های هر کدام از این خدمات بطور قطعی یا علی الحساب مشخص شده است.

4. از دیگر نوآوری‌های بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی برگزاری جلسات شبیه‌سازی‌شده قضایی است که این خدمت با عنوان دادگاه مجازی معرفی‌شده است. لازم به ذکر است که با هر بار مشاوره قضایی نظریه کتبی با عنوان مکتوبات وکیل ارائه می‌گردد که موکل می‌تواند با توجه به این نظریه اقدامات حقوقی خود را پیش‌بینی نماید برای استفاده از این خدمت می بایست به سامانه ملاقات مراجعه و هزینه مربوطه را پرداخت نمایید.

چنانچه شکایتی دارید، میتوانید با مراجعه به قسمت تماس با ما برای ما ارسال نمایید، یا با شماره تماسهای ما تماس حاصل نمایید

5. در بخش آموزشی سایت که برای گروه های مختلف تعریف شده است بنیاد حقوقی قصد دارد با ایجاد شرایط و امکانات مناسب، امکان برگزاری آنلاین کارگاه ها و سمینارهای علمی و تخصصی را بدون هرگونه محدودیت زمانی و مکانی فراهم آورد. برای دسترسی و ثبت نام در بخش آموزشی سایت (که به اختصار ساحا نامیده می شود) کاربر باید در سایت ثبت نام نموده و هزینه محتوای ارائه شده را از طریق درگاه پرداخت، واریز نماید.تمامی کاربرانی که در این بخش سایت ثبت نام کرده اند می توانند از فایل های ارائه شده در دوره ها برای مقاصد شخصی استفاده نمایند اما اجازه نشر این اطلاعات را ولو با ذکر منبع ندارند.

6. کاربران میبایست در زمان ثبت نام برای استفاده از خدمات در نظر گرفته شده برای سایت، اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل را به درستی وارد کنید و مسئولیت درج هرگونه اطلاعات اشتباه با متقاضی می باشد و خلاف قانون و قابل پیگرد خواهد بود.

7. کاربران مکلفند در حفظ نام کاربری و رمز عبور خود دقت لازم را بعمل آورید و اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.

8. انصراف از خدمت درخواستی موکول به ارایه درخواست کتبی به ایمیل info@vakilalimardani.com می باشد که در صورت تایید و به شرط اینکه انصراف تا 48 ساعت قبل از موعد ارایه خدمت اعلام شده باشد با کسر 50 درصد امکان پذیر می باشد.


9. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه های بانکی ناموفق باشد دسترسی شما به خدمات درخواستی قطع و یا معلق خواهد شد.


بنیاد حقوقی با تشخیص و صلاحدید خود حق حذف هرگونه محتوای اعضا از جمله وکلا موکلین و کاربران را دارد همچنین می تواند به صلاحدید خود از ارایه خدمات پیش بینی شده با استرداد مبالغ پرداختی( پس از کسر خدمات احتمالی که توسط کاربر استفاده شده است) خودداری نماید یا بطور کلی کاربر را حذف نماید.

0
No products in the cart.
× پشتیبانی