بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی

قوانین و مقررات دریافت نوبت

مراجعه کننده محترم قبل از ورود به سامانه نوبت دهی، موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمایید:


ضروری است نوبت دهی اینترنتی صرفاً با مشخصات و اطلاعات شخصی انجام شود و هنگام ثبت مشخصات فرد مراجعه کننده تنها ثبت شود.


در حال حاضر وقت مشاوره فقط به صورت اینترنتی می باشد.


در نوبت دهی اینترنتی کل مبلغ مشاوره براساس نوع مشاوره انتخابی دریافت می گردد . در صورت عدم حضور در موعد مقرر نوبت خود مبلغ عودت داده نمی شود.


امکان کنسل کردن نوبت تا سه روز قبل از نوبت بدون کسر وجه وجود دارد . (( چنانچه زمان کمتر یا مساوی سه روز باشد این امکان مقدور نمی باشد.


در صورت کنسلی نوبت باید از قسمت ارتباط با مدیر سایت از طریق پیام رسان واتس آپ، نوع وقت خود را اعلام نمایید.


امکان تعویض وکیل و نوع رزرو وقت مشاوره تا شب قبل از نوبت وجود دارد .((پرداخت هزینه مابه تفاوت تغییر وکیل و نوع مشاوره در صورت کمتر بودن مبلغ هنگام حضور در دفتر مبلغ به شما عودت می شود))


در صورت کنسل شدن نوبت از سوی دفتر به شماره موبایل ثبت شده در پذیرش پیام ارسال می شود (( شما می توانید در خصوص دریافت حضوری مبلغ و واریز به حسابتان با مدیریت سایت تماس گرفته و اعلام شماره حساب نمایید.


برای دریافت نوبت مشاوره حقوقی ویژه با وکیل مجید علیمردانی می بایست پس از دریافت نوبت مشاوره مدارک را یک روز قبل از وقت مشاوره از طریق پیام رسان واتس آپ و یا ایمیل سایت info@vakilalimardani.com تصاویر مدارک خود را ارسال نمایید. در صورت عدم ارسال تصاویر و هماهنگی با مدیر سایت می بایست دو نوبت ویژه دریافت نمایید. در غیر این صورت وقت مشاوره کنسل خواهد شد و مبلغ عودت داده نخواهد شد.

امکان نوبت دهی اینترنتی از ساعت23:15 تا 00:15 بامداد مقدور نمی باشد و نوبت هر روز تا ساعت23:15 روز قبل امکانپذیر می باشد .


برای انجام عملیات نوبت دهی از مرورگرهای Chrome یا Firefox استفاده نمایید.

0
No products in the cart.
× پشتیبانی