بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی

درباره بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی

بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی متشکل از جمعی از وکلای توانمند دادگستری با سرپرستی وکیل مجید علیمردانی است که به‌طور اختصاصی در دعاوی قضایی مرتبط با املاک و مستغلات، وکالت می‌نمایند. این فعالیت تخصصی حرفه‌ای در حوزه حقوقی خاص در کنار ویژگی‌هایی همچون نفوذناپذیری، قاطعیت وکلای همکار موجبات توسعه روزافزون و پیشرفت دعاوی موکلین را فراهم آورده است.

علاوه بر آنچه گذشت این بنیاد حقوقی تلاش نموده است که در راستای بهبود عملکرد و آرامش بخشی به موکلین از جدیدترین فن‌آوری‌های روز بهره ببرد و در این مسیر با همکاری بخش “داده‌ورزی” بنیاد حقوقی علیمردانی و در راستای تسهیل ارتباط با موکلین و وکلای همکار سامانه‌ها و پرتال‌های ویژه‌ای طراحی و در نظر گرفته است تا موکلین اطلاع دقیق و کافی از پرونده قضایی خود داشته باشند. و از سویی بتوانند در هرلحظه از شبانه‌روز مدارک خود را برای همکاران بنیاد ارسال نمایند.

از دیگر امکانات مجموعه می‌توان به مشاوره آنلاین و برخط به‌موجب سامانه‌های اختصاصی ویژه بنیاد اشاره نمود که رزرو نوبت را به‌طور آنلاین امکان‌پذیر نموده و افزون بر امکان مشاوره حقوقی به‌طور حضوری، موکلین ارجمند می‌تواند در اقصی نقاط جهان با وکلای مجموعه به‌طور آنلاین و محرمانه در ارتباط باشند و مدارک خود را از طریق سامانه‌های اختصاصی ارسال نمایند.

از دیگر نوآوری‌های بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی برگزاری جلسات شبیه‌سازی‌شده قضایی است که این خدمت با عنوان دادگاه مجازی معرفی‌شده است. لازم به ذکر است که با هر بار مشاوره قضایی نظریه کتبی با عنوان مکتوبات وکیل ارائه می‌گردد که موکل می‌تواند با توجه به این نظریه اقدامات حقوقی خود را پیش‌بینی نماید. آنچه گذشت تلخیصی از متمایزترین خدمات حقوقی در حوزه وکالت در دعاوی املاک بود که برای اولین بار در کشور ارائه گردیده است.

وکیل پایه یک دادگستری در زمینه ملک

مجید علیمردانی

وکیل پایه یک دادگستری
دکتر علیمردانی
دانلود رزومه کاری وکیل پایه یک مجید علیمردانی

سوابق کاری

شروع

کارشناسی ارشد

تحصیل در مقطع کارشناسی

اردیبهشت 1389

دکترا
3-3

شرکت های طرف قرارداد با بنیاد حقوقی وکیل علیمردانی

آدرس :

دفتر مرکزی مشهد: مشهد - ناصرخسرو 19.1 - پلاک 30 - کد پستی: 9176856745
دفتر تهران: جردن بلوار گلشهر، پلاک17، طبقه 11، واحد23- کد پستی:1925676991

تلفن تماس :

مشهد: 05138423986
تهران: 02122059638

آدرس ایمیل :

info@vakilalimardani.com

0
No products in the cart.
× پشتیبانی